Vzkaz Kudrlince

Díky za návštěvu!

Máš chuť mě pochválit? Zkritizovat? Něco se Ti tu líbilo nebo snad s něčím nesouhlasíš? Máš nějaký nápad jak to tu vylepšit nebo návrh na recept, který tu chybí? Chceš se podělit o své stránky nebo mi prostě jen tak napsat?

Tak s chutí do toho! :)

3 komentáře:

 1. Dobrý den,

  Všimli jsme si, že máte spoustu chutných receptů na vašem blogu a chtěli bychom Vám představit naši novou webovou stránku http://www.vyhledejrecepty.cz/ kde si naši uživatelé mohou vybírat z více než 85 000 posbíraných receptů. Na stránce jsme vytvořili také žebříček Tob blogů, kde najdete všechny přidané blogy a můžete přidat i ten Váš. My zkopírujeme všechny recepty a uživatelé je pak mohou nalézt pomocí našeho vyhledávače. Tím pádem se zvýší návštěvnost Vašeho blogu. Nemusíte se obávat, vše Vám nabízíme zcela zdarma.

  Vyhledejrecepty.cz má své sesterské webové stránky na celém světě. Budeme velmi rádi když se stanete součástí této velké rodiny.

  V případě že máte nějaké otázky obraťte se na nás.

  S pozdravem,
  info@vyhledejrecepty.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den Kudrlinko, lze použít foto králíka na slanině z vašeho webu do DUMu? DUM - digitální učební materiál, který tvořím pro naši praktickou školu do předmětu: Výživa a příprava pokrmů?
  Samozřejmě s citací Vašeho jména a Vašich stránek? Máte moc pěkné fotky. Děkuji za odpověď. Yvona Boháčová

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omlouvám se, nějaký čas jsem se blogu nevěnovala.

   Vymazat